Kamera IP Hikvision DS-2CD2T83G2P-LISU/SL(180°)(O-STD)
Kamera IP Hikvision DS-2CD2T83G2P-LISU/SL(180°)(O-STD)-1440380
Kamera IP Hikvision DS-2CD2T83G2P-LISU/SL(180°)(O-STD)-1440381
Nowość
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 463_73438
Stan magazynowy: 32 szt.
Kod EAN: 6936422196707
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
Zamów produkt do godziny: 15:00. Zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Pozostało jeszcze:
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Model: DS-2CD2T83G2P-LISU/SL(180°)(O-STD)
Najważniejsze cechy:
  • Kamera sieciowa bullet 8 MP AcuSense panoramiczna
  • Szeroki kąt widzenia 180°
  • Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 8 MP
  • Detekcja osób i pojazdów
  • Smart Hybrid Light – zaawansowane oświetlenie o dużym zasięgu
  • Wydajna kompresja H.265+
  • Obsługa pamięci do 512 GB (gniazdo karty SD)
  • Wbudowane dwukierunkowe audio do komunikacji w czasie rzeczywistym
  • Odporność na wodę i pył (IP67)
  • Aktywne światło stroboskopowe oraz alarm dźwiękowy do odstraszania intruzów
Specyfikacja techniczna
Model DS-2CD2T83G2P-LISU/SL(180°)
Przetwornik obrazu 1/2.4" Progressive Scan CMOS
Maks. rozdzielczość 4256 × 1888
Minimalne oświetlenie Kolor: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux z oświetleniem
Czas migawki 1 s do 1/100,000 s
Dzień / Noc Filtr odcinający IR
Regulacja kąta Obrót w poziomie: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 90°, obrót: 0° do 360°
Typ obiektywu Obiektyw stałoogniskowy, 2 mm
Ogniskowa i pole widzenia 2 mm, poziome FOV 180°, pionowe FOV 77°
Typ przysłony Stała
Mocowanie obiektywu M12
Przysłona F1.6
DORI 2 mm, D: 50 m, O: 20 m, R: 10 m, I: 5 m
Zasięg oświetlacza Do 30 m
Inteligentne doświetlenie Tak
Typ oświetlacza IR, światło białe
Długość fali IR 850 nm
Strumień główny 50 Hz: 20 kl./s (4256 × 1888, 4096 × 1860)
Strumień główny 60 Hz: 20 kl./s (4256 × 1888, 4096 × 1860)
Podstrumień 50 Hz: 20 kl./s (1200 × 536, 960 × 432)
Podstrumień 60 Hz: 20 kl./s (1200 × 536, 960 × 432)
Typ H.265 Main Profile
Kompresja wideo Główny strumień: H.265+/H.265/H.264+/H.264, podstrumień: H.265/H.264/MJPEG
Przepływność wideo 32 Kbps do 16 Mbps
Typ H.264 Baseline Profile, Main Profile, High Profile
Sterowanie bitrate CBR, VBR
ROI 1 stały region dla strumienia głównego
Skalowalne kodowanie wideo (SVC) Kodowanie H.264 i H.265
Częstotliwość próbkowania audio 8 kHz/16 kHz
Typ audio Dźwięk mono
Filtracja szumów otoczenia Tak
Kompresja audio G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC
Przeglądarka internetowa Podgląd na żywo wymagający wtyczki: IE 11
Przeglądarka internetowa Usługa lokalna: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+
Klient iVMS-4200, Hik-Connect
Jednoczesny podgląd na żywo Do 6 kanałów
API ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK
Użytkownicy / Host Do 32 użytkowników
Poziomy użytkowników 3 poziomy użytkowników: administrator, operator i użytkownik
Przełączanie dzień/noc Dzień, noc, auto, harmonogram
Ulepszanie obrazu BLC, HLC, 3D DNR
Szeroki zakres dynamiki (WDR) 120 dB
SNR ? 52 dB
Maski prywatności 4 programowalne wielokątne maski prywatności
Pamięć wbudowana Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB
Wbudowany mikrofon Tak, 1 wbudowany mikrofon
Wbudowany głośnik Tak, 1 wbudowany głośnik, maks. pobór mocy: 2 W, maks. poziom ciśnienia akustycznego: 10 cm: 97 dB
Interfejs Ethernet 1 port Ethernet RJ45 10 M/100 M z automatyczną adaptacją
Alarm 1 wejście, 1 wyjście (maks. 12 VDC, 30 mA)
Przycisk reset Tak
Zasilanie 12 VDC ± 25%, 0.83 A, maks. 10 W, współosiowe gniazdo zasilania O5.5 mm, ochrona przed odwrotną polaryzacją
Zasilanie PoE: IEEE 802.3af, klasa 3, maks. 11.5 W
Materiał Przednia pokrywa: metal, obudowa: metal, uchwyt: metal
Wymiary 103.6 mm × 76 mm × 241.9 mm (4.1" × 3.0" × 9.52")
Wymiary opakowania 260 mm × 140 mm × 115 mm (10.2" × 5.5" × 4.5")