PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...

Akcesoria

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Qoltec Tester sieci kablowych | RJ45 | RJ12

Qoltec Tester sieci kablowych | RJ45 | RJ12

32,99 zł brutto26,82 zł netto
Tester sieci kablowychTester sieci kablowych pozwala na weryfikację poprawności połączenia kabli sieciowych, które są zakończone złączami RJ45 i RJ12. Diody sygnalizacyjne pokazują poprawność połączenia oraz stan testera sieci kablowych. Zestaw zawiera…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Przyrząd montażowy do złącz LSA

Qoltec Przyrząd montażowy do złącz LSA

9,99 zł brutto8,12 zł netto
Przyrząd montażowy do złącz LSAPrzyrząd montażowy do złącz LSA przeznaczony jest do wyjmowania, usuwania, wciskania oraz obcinania terminali (łączówek) typu LSA/LSA PLUS/KRONE. Przyrząd montażowy użyteczny jest przy instalacjach komputerowych oraz telekomunikacyjnych.Zaufanie…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Zaciskarka złączy modularnych | 8p/6p

Qoltec Zaciskarka złączy modularnych | 8p/6p

36,99 zł brutto30,07 zł netto
Zaciskarka złączy modularnychZaciskarka złączy modularnych przeznaczona jest do zaciskania wtyków komputerowych RJ45 oraz do zaciskania wtyków typu 8p i 6p. Posiada blokadę która gwarantuje odpowiednią siłę zaciśnięcia. Zaciskarka złączy modularnych…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Chusteczki bezpyłowe do światłowodów

Qoltec Chusteczki bezpyłowe do światłowodów

11,99 zł brutto9,75 zł netto
Chusteczki bezpyłowe do światłowodów Chusteczki bezpyłowe do światłowodów wykonane są z dwustronnego czyściwa, które nie rysuje czyszczonej powierzchni i przeznaczone są do czyszczenia włókien światłowodowych przed procesem spawania. Staranne wyczyszczenie…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych | 4.5-25mm

Qoltec Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych | 4.5-25mm

92,99 zł brutto75,60 zł netto
Ściągacz izolacji do kabli światłowodowychŚciągacz izolacji do kabli światłowodowych umożliwia zdejmowanie oraz nacinanie izolacji z kabli światłowodowych wszystkich rodzajów, których przekrój kabla wynosi od 4.5 do 25 mm. Ściągacz izolacji posiada…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Zaciskarka włókien światłowodowych

Qoltec Zaciskarka włókien światłowodowych

211,99 zł brutto172,35 zł netto
Zaciskarka włókien światłowodowychZaciskarka włókien światłowodowych w kolorze żółtym zapewnia niesłabnący zacisk. Posiada mechanizm blokady powrotu ramion, a tworzywa z jakich została wykonana to guma oraz stal węglowa.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Mikroskop ręczny złącz światłowodowych | 200x

Qoltec Mikroskop ręczny złącz światłowodowych | 200x

138,99 zł brutto113,00 zł netto
Mikroskop ręczny złącz światłowodowychMikroskop ręczny do złącz światłowodowych o powiększeniu (zoom) 200x służy do obserwacji złącz końcówek światłowodowych. Posiada on własne oświetlenie bateryjne oraz obudowę z wytrzymałego tworzywa.Zaufanie potwierdzone…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Stelaż zapasu kabla / organizer | max. 10"

Qoltec Stelaż zapasu kabla / organizer | max. 10"

53,99 zł brutto43,89 zł netto
Stelaż zapasu kablaStelaż zapasu kabla wykonany ze stali ocynkowanej przeznaczony jest do stosowania na słupach telekomunikacyjnych: drewnianych, metalowych oraz betonowych. Gromadzi on nadmierną ilość kabla, porządkuje jego ułożenie oraz zapewnia prawidłowy…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Przelotowy uchwyt / wieszak do kabli | MBL: 14kN

Qoltec Przelotowy uchwyt / wieszak do kabli | MBL: 14kN

5,99 zł brutto4,87 zł netto
Przelotowy uchwyt do kabliPrzelotowy uchwyt do kabli wykonany ze stopu aluminium służy do mocowania przewodów napowietrznych na słupach drewnianych, metalowych lub betonowych. Cechuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na korozję.Zaufanie potwierdzone…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Wspornik słupowy | MBL: 16 kN

Qoltec Wspornik słupowy | MBL: 16 kN

8,99 zł brutto7,31 zł netto
Wspornik słupowy Wspornik słupowy służy do kotwiczenia i zaciskania na betonie, metalu lub drewnianych podporach. Stosowany jest przy budowie instalacji światłowodowych napowietrznych. Stop cynku i aluminium zastosowane do stworzenia wspornika słupowego…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Wspornik słupowy | MBL: 18kN

Qoltec Wspornik słupowy | MBL: 18kN

8,99 zł brutto7,31 zł netto
Wspornik słupowy Wspornik słupowy z ogniwem ze stali ocynkowanej odznacza się wysoką odpornością na obciążenia mechaniczne i korozyjne. Wspornik wykorzystywany jest do drewnianych, metalowych bądź betonowych słupów.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Przelotowy uchwyt / wieszak do kabli | MBL: 4kN

Qoltec Przelotowy uchwyt / wieszak do kabli | MBL: 4kN

7,99 zł brutto6,50 zł netto
Przelotowy uchwyt do kabliPrzelotowy uchwyt do kabli wykonany jest ze stali i służy do mocowania kabli samonośnych (napowietrznych) które przeznaczone są do oświetlenia ulicznego oraz dla budynków o rozpiętości 110 m. Przelotowy uchwyt cechuje się wysoką…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Przelotowy uchwyt / wieszak do kabli | MBL: 4kN

Qoltec Przelotowy uchwyt / wieszak do kabli | MBL: 4kN

5,99 zł brutto4,87 zł netto
Przelotowy uchwyt do kabliPrzelotowy uchwyt do kabli wykonany jest ze stali i służy do mocowania kabli samonośnych (napowietrznych) które przeznaczone są do oświetlenia ulicznego oraz dla budynków o rozpiętości 110 m. Przelotowy uchwyt cechuje się wysoką…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Przelotowy uchwyt / wieszak do kabli | MBL: 25kN

Qoltec Przelotowy uchwyt / wieszak do kabli | MBL: 25kN

3,99 zł brutto3,24 zł netto
Przelotowy uchwyt do kabliPrzelotowy uchwyt do kabli wykonany jest ze stali i służy do mocowania kabli samonośnych (napowietrznych) które przeznaczone są do oświetlenia ulicznego oraz dla budynków o rozpiętości 110 m. Przelotowy uchwyt cechuje się wysoką…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Skrzynka przyłączeniowa | 16-35mm2

Qoltec Skrzynka przyłączeniowa | 16-35mm2

10,99 zł brutto8,93 zł netto
Skrzynka przyłączeniowaSkrzynka przyłączeniowa wykonana jest z tworzywa sztucznego odpornego na UV i umożliwia instalacje na zewnątrz. Cechuje się ona wysoką wytrzymałością.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu?…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Obejma zaciskowa do kabli | 2kN | 4-8mm

Qoltec Obejma zaciskowa do kabli | 2kN | 4-8mm

4,99 zł brutto4,06 zł netto
Obejma zaciskowa do kabliObejma zaciskowa do kabli wykonana jest ze stali nierdzewnej i służy do mocowania szlaku kablowego. Cechuje się ona wysoką wytrzymałością.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy | 4kN | 11-15mm

Qoltec Uchwyt odciągowy | 4kN | 11-15mm

5,99 zł brutto4,87 zł netto
Uchwyt odciągowyUchwyt odciągowy wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na UV służy do mocowania szlaku kablowego. Pozwala na nawinięcie niewielkiej ilości zapasu kabla.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu?…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt / wieszak do kabli | 4kN | 11-15mm

Qoltec Uchwyt / wieszak do kabli | 4kN | 11-15mm

5,99 zł brutto4,87 zł netto
Uchwyt / wieszak do kabliUchwyt do kabli ze stali nierdzewnej z gumową wkładką, służy do mocowania na słupach pośrednich. Polecany jest do stosowania z samonośnymi kablami okrągłymi typu ADSS. Uchwyt do kabli cechuje wysoka wytrzymałość.Zaufanie potwierdzone…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 3kN |

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 3kN | <7mm

10,99 zł brutto8,93 zł netto
Uchwyt odciągowyUchwyt odciągowy ze stali nierdzewnej służy do mocowania szlaku kablowego. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 5.5kN |

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 5.5kN | <7mm

13,99 zł brutto11,37 zł netto
Uchwyt odciągowy Uchwyt odciągowy z odlewu aluminiowego służy do mocowania szlaku kablowego i jest on instalowany na torach światłowodowych bądź miedzianych. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję. Uchwyt odciągowy jest samoklinujący…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 8kN |

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 8kN | <10mm

14,99 zł brutto12,19 zł netto
Uchwyt odciągowyUchwyt odciągowy z odlewu aluminiowego służy do mocowania szlaku kablowego i jest on instalowany na torach światłowodowych bądź miedzianych. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję. Uchwyt odciągowy jest samoklinujący…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 3kN |

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 3kN | <6mm

13,99 zł brutto11,37 zł netto
Uchwyt odciągowyUchwyt odciągowy ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego służy do mocowania szlaku kablowego. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu?…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 2.3kN |

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 2.3kN | <5mm

10,99 zł brutto8,93 zł netto
Uchwyt odciągowyUchwyt odciągowy ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego odpornego na UV służy do mocowania szlaku kablowego. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 0.7kN | 12x6mm

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 0.7kN | 12x6mm

2,99 zł brutto2,43 zł netto
Uchwyt odciągowyUchwyt odciągowy ze stali nierdzewnej służy do mocowania szlaku kablowego. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 22kN | 14-18mm

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 22kN | 14-18mm

13,99 zł brutto11,37 zł netto
Uchwyt odciągowy Uchwyt odciągowy z plastiku odpornego na UV służy do mocowania szlaku kablowego. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 15kN | 11-14mm

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 15kN | 11-14mm

14,99 zł brutto12,19 zł netto
Uchwyt odciągowy Uchwyt odciągowy z plastiku odpornego na UV służy do mocowania szlaku kablowego. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 10kN | 8-11mm

Qoltec Uchwyt odciągowy MBL: 10kN | 8-11mm

14,99 zł brutto12,19 zł netto
Uchwyt odciągowyUchwyt odciągowy z plastiku odpornego na UV służy do mocowania szlaku kablowego. Cechuje go wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt do kabli | szary

Qoltec Uchwyt do kabli | szary

2,99 zł brutto2,43 zł netto
Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas uchwyty objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Uchwyt / Klip do kabli | 15x13mm | naścienny

Qoltec Uchwyt / Klip do kabli | 15x13mm | naścienny

2,99 zł brutto2,43 zł netto
Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas uchwyty objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Narożnik zewnętrzny | 76 x 18mm

Qoltec Narożnik zewnętrzny | 76 x 18mm

4,99 zł brutto4,06 zł netto
Narożnik zewnętrznyNarożnik zewnętrzny w kolorze białym pozwala na lepszą ochronę kabli i przewodów. Wykonane ze środka opóźniającego palenie się.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Narożnik wewnętrzny | 45 x 18mm

Qoltec Narożnik wewnętrzny | 45 x 18mm

4,99 zł brutto4,06 zł netto
Narożnik wewnętrzny Narożnik wewnętrzny w kolorze białym pozwala na lepszą ochronę kabli i przewodów. Wykonany ze środka opóźniającego palenie się.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Akcesoria systemu FTTH | kolanko | 55x11mm

Qoltec Akcesoria systemu FTTH | kolanko | 55x11mm

4,99 zł brutto4,06 zł netto
Akcesoria systemu FTTH - kolankoAkcesorium systemu FTTH (kolanko) w kolorze białym pozwala na lepszą ochronę kabli i przewodów. Wykonane ze środka opóźniającego palenie się.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu?…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Zaślepka otworu okablowania | biały

Qoltec Zaślepka otworu okablowania | biały

4,99 zł brutto4,06 zł netto
Zaślepka otworu okablowaniaZaślepka otworu okablowania w kolorze białym pozwala na lepszą ochronę kabli i przewodów. Wykonana ze środka opóźniającego palenie się.Zaufanie potwierdzone gwarancjąZależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Mufa światłowodowa 1x32

Qoltec Mufa światłowodowa 1x32

79,99 zł brutto65,03 zł netto
Mufa światłowodowaMufa światłowodowa jest zestawem osprzętu, który służy do trwałego połączenia metodą spawania, włókien odcinków instalacyjnych kabli światłowodowych. Mufa światłowodowa 1x32 przeznaczona jest do zamontowania adapterów typu SC, może…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Mufa światłowodowa 1x8

Qoltec Mufa światłowodowa 1x8

30,99 zł brutto25,20 zł netto
Mufa światłowodowaMufa światłowodowa jest zestawem osprzętu, który służy do trwałego połączenia metodą spawania, włókien odcinków instalacyjnych kabli światłowodowych. Wykonana jest ze stali walcowanej na zimno, o grubości 1.1 mm oraz wykończona jest…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x16 | SC/PC - SC/PC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x16 | SC/PC - SC/PC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

118,99 zł brutto96,74 zł netto
Splitter 1x16Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x16 | SC/APC - SC/APC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x16 | SC/APC - SC/APC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

95,99 zł brutto78,04 zł netto
Splitter 1x16Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

67,99 zł brutto55,28 zł netto
Splitter 1x16Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x8 | SC/PC - SC/PC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x8 | SC/PC - SC/PC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

41,99 zł brutto34,14 zł netto
Splitter 1x8Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x8 | SC/APC - SC/APC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x8 | SC/APC - SC/APC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

62,99 zł brutto51,21 zł netto
Splitter 1x8Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x8 | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x8 | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

44,99 zł brutto36,58 zł netto
Splitter 1x8Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x4 | SC/PC - SC/PC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x4 | SC/PC - SC/PC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

51,99 zł brutto42,27 zł netto
Splitter 1x4Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x4 | SC/APC - SC/APC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x4 | SC/APC - SC/APC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

44,99 zł brutto36,58 zł netto
Splitter 1x4Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

30,99 zł brutto25,20 zł netto
Splitter 1x4Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy FC/UPC - ST/UPC | Simplex | Singlemode

Qoltec Adapter hybrydowy FC/UPC - ST/UPC | Simplex | Singlemode

1,99 zł brutto1,62 zł netto
Opis produktuAdapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach FC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Rabat na tusze i tonery